G Suite Sales Representative - praca zdalna
Fly on the Cloud Sp. z o.o.
Wrocław, Poland
1 d. temu

Fly On The Cloud to firma technologiczna zlokalizowana we Wrocławiu, Warszawie oraz Bukareszcie! Jesteśmy certyfikowanym partnerem Google, Facebook, Zendeska.

Posiadamy ponad 1000 zadowolonych klientów z Polski i Europy, którym pomogliśmy wdrożyć narzędzia chmurowe. Ponadto jako partner Asus, Acer i Logitech prowadzimy dystrybucję sprzętu działającego na systemie Chrome OS.

Aktualnie poszukujemy osoby, która wesprze zespół na stanowisku : G Suite Sales Representative Polska. Do Twoich zadań należeć będzie : -aktywne wielokanałowe pozyskiwanie klientów (media społecznościowe, cold calling, cold mailing),-realizacja indywidualnych planów sprzedaży.

Oczekujemy : -doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w zakresie współpracy z klientami z sektora B2B ( obsługa klienta, sprzedaż, support )-ukończone studia wyższe bądź w trakcie nauki-komunikatywności-należytej jakości wykonywanej pracy-umiejętności pracy w zespole-wysokiego poziomu samodzielności i odpowiedzialności za powierzone zadania.

Oferujemy : -wewnętrzne szkolenia produktowe-atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia kwartalna)-pakiet medyczny i sportowy-lekcje języka angielskiego-elastyczny czas pracy-współpracę z firmą Google, Zendesk oraz Facebook-pracę w miłej atmosferze w centrum Wrocławia Czekamy na Twoje CV! Twoje dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji wskazanej w ofercie pracy oraz do celów przyszłych rekrutacji, jeśli wyraziłeś stosowną zgodę w treści swojej aplikacji.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku