Doradca Klienta Bankowość 1/2 etatu, 3/4 etatu lub cały etat
Talent Place
Wrocław, Dolnośląskie
6 d. temu
source : Lento.pl

Jeśli jesteś na początku swojej ścieżki zawodowej, zależy Ci na rozwoju i podnoszeniu swoich kompetencji, a przy tym jesteś pozytywnie nastawiony i odważnie dążysz do wyznaczonych celów -

ta oferta jest dla Ciebie! Dla naszego klienta - znanego i rozpoznawalnego Banku poszukujemy kandydatów na stanowisko Doradcy Klienta w Contact Centre.

Co oferujemy : stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę elastyczne godziny pracy prywatną opiekę medyczną program sportowo-

rekreacyjny Multisport pracownicze ubezpieczenie grupowe program cafeteryjny (dofinansowanie do lunchów oraz bilety do kina) profesjonalne szkolenia możliwość awansów wewnętrznych dostęp do atrakcyjnej oferty produktów bankowych Czego oczekujemy : min.

średnie wykształcenie komunikatywność i pozytywne nastawienie poprawna dykcja umiejętność obsługi komputera chęć do pracy zmianowej gotowość do stałego poszerzania wiedzy A wszystko po to abyś mógł wykonywać następujące zadania : telefonicznie obsługiwać klientów Banku rozpoznawać potrzeby i oczekiwania Klientów prowadzić sprzedaż produktów Banku dopasowanych do indywidualnych potrzeb klientów realizować operacje bankowe budować dobre relacje z Klientami poprzez zachowanie najwyższej jakości obsługi Jesteś gotowy na swój pierwszy telefon w karierze ? Jeśli tak, aplikuj!

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku