Senior Java Developer (Banking)
CGI Group, Inc.
Warsaw, Poland
6 d. temu

Position Description

Poszukujemy osoby, która będzie łączyła swoją wiedzę techniczną z chęcią poznawania i zrozumienia zagadnień biznesowych w bankowości.

Jeżeli jesteś osobą nie bojącą się wyzwań, poszukującą pracy w renomowanej firmie, gdzie ścieżka kariery jest jasno określona oraz chcesz programować wydajne aplikacje obliczeniowe, połączyć wiedzę z obszaru programowania w Java, jak i z zakresu Oracle - my możemy Ci to zapewnić.

Twoje przyszłe obowiązki :

Będziesz :

  • Rozwijać aplikacje u jednego z największych klientów instytucjonalnych w Polsce (bankowość)
  • Pracować z technologią programując w języku Java SE, Java EE, Spring (backend), ewentualnie PL / SQL
  • Rozwijać backend aplikacji obliczeniowej
  • Używać najnowszych metodyk projektowych
  • Rozwijać oprogramowanie CGI RISK 360 tj. IFRS9, Basel2, MIFiD, IAS39 etc.
  • Mieć możliwość nauczyć się pisania zaawansowanych zapytań SQL
  • Współpracować z innymi zespołami developerskimi oraz przedstawicielami biznesu
  • Wymagania :

  • Bardzo dobra znajomość JavaSE, Java EE, Spring
  • Doświadczenie w pełnym procesie wytwarzania oprogramowania od fazy wymagań do implementacji
  • Umiejętność pracy z systemami kontroli wersji (GIT, SVN)
  • Mile widziane :

  • Doświadczenie przy pracy nad systemami w bankowości w tym znajomość zagadnień księgowych
  • Znajomość PL / SQL i projektowania relacyjnych baz danych.(mile widziane)
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
  • Wyższe wykształcenie techniczne, najchętniej matematyka, fizyka, informatyka
  • Certyfikacja Java
  • Nasza oferta :

  • Umowa o pracę
  • Opieka zdrowotna / Medicover Maxima
  • Plan zakupu akcji (SPP) dofinansowany przez CGI
  • Multisport Plus i program Oxygen
  • Profit Participation Plan dzielimy się zyskami
  • Premiowany program poleceń, standardowo 6k PLN
  • Praca Twórcza autorskie koszty uzyskania przychodów
  • Brown Bagi, hackathony i dzielenie się wiedzą
  • Prezenty okolicznościowe i świętowanie rocznic
  • Program wsparcia pracowników i dodatkowe ubezpieczenie w podróży
  • O CGI :

    CGI jest globalnym dostawcą usług informatycznych i biznesowych, świadczącym wysokiej jakości usługi doradztwa biznesowego, integracji systemów i outsourcingu.

    Z ponad 77500 profesjonalistami w 40 krajach, z czego prawie 500 w Polsce w 4 miastach, CGI jest światowym liderem w przekształcaniu innowacji, informacji i technologii w sukces naszych klientów.

    Jest to połączenie, które otwiera wiele elastycznych ścieżek kariery.

    Jeśli dołączysz do nas w CGI, otrzymasz możliwość stania się właścicielem, co oznacza, że możesz wpływać na przyszłość firmy, budować sukces i brać udział w tworzeniu wartości.

    Jako właściciele jesteśmy zaangażowani w to, co robimy i wpływa to na to, jak współpracujemy z naszymi klientami i między sobą.

    Zaoferujemy Ci coś więcej niż pracę :

    Sukces CGI wynika z talent i zaangażowania naszych Memberów. Jako jeden zespół dzielimy się wyzwaniami i nagrodami wynikającymi z rozwoju naszej firmy, co wzmacnia naszą kulturę własności.

    Jako Member CGI masz możliwość bycia właścicielem i pracy w środowisku, w którym lubisz przebywać i poczuć inspirację. Dzięki nam będziesz mieć wiele możliwości, aby zatroszczyć się o siebie i otaczających Cię ludzi.

    Będziesz mieć możliwość pracy z głównymi lokalnymi i globalnymi klientami z różnych branż w wymagających projektach, które mają prawdziwy wpływ na naszą przyszłość.

    Z nami w CGI możesz rozwijać swoją karierę jako ekspert lub jeśli chcesz lub podjąć nowe kroki w kierunku stanowiska kierowniczego.

    To zależy od Ciebie, aby uzyskać pełne wsparcie, które pozwoli Ci dotrzeć tam, gdzie chcesz.

    To właśnie nazywamy "a membership beyond the ordinary"

    Ready to be a Member?