PRACOWNIK PRODUKCJI
Full Job Polska
Dęblin, Lubelskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Poszukujemy pracowników dla jednego z naszych Klientów przy sortowaniu owoców, zasypie odbiorze owców oraz operatorów wózków widłowych.

Miejsce pracy - Łopatki k. Nałęczowa ZORGANIZUJEMY DOJAZD DO MIEJSCA PRACY Od pracowników wymagamy : - chęci podjęcia zatrudnienia w systemie trzyzmianowym, -

KSIĄŻECZKI DO CELÓW SANITARNYCH - WYMÓG KONIECZNY - zaangażowania i chęci do pracy, - zdyscyplinowania, komunikatywności, sumienności oraz odpowiedzialności, -

dyspozycyjności - PRACA RÓWNIEŻ DLA OSÓB BEZ DOŚWIADCZENIA (NP. NA WAKACJE). Proszę o dołączanie do aplikacji zgody na przetwarzanie danych osobowych : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn.

29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883). Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez FULL JOB Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.

K., FULL JOB POLSKA Sp. z o. o. oraz FULL JOB Sp. z o. o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Administratorem danych jest FULL JOB Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.

K., FULL JOB POLSKA Sp. z o. o. oraz FULL JOB Sp. z o. o. z siedzibą w Lublinie 20-023, ul. Fryderyka Chopina 33 / 1. Dane zbierane są wyłącznie dla potrzeb rekrutacji.

Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r.

Kodeks Pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. W razie pytań prosimy o kontakt pod adresem email : iod(at)fulljob.pl.

Step 2
Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku