Operator maszyn
ManpowerGroup Sp. z o.o.
Tarczyn, Polska
13 d. temu
source : Jobs.pl

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji.

Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko :

Zadania :

  • Operowanie maszynami produkcyjnymi
  • Przezbrajanie i ustawianie maszyn pod konkretną produkcję
  • Wypełnianie dokumentów produkcyjnych
  • Nadzór nad procesem produkcyjnym
  • Nadzór i organizowanie pracy pracowników na przydzielonej linii produkcyjnej
  • Przekazywanie informacji kolejnej zmianie, bieżące raportowanie o awariach, niezgodnościach, zapotrzebowaniu
  • Dbanie o jakość produktów oraz stanowiska pracy
  • Wymagania :

  • Posiadanie książeczki sanitarno-epidemiologicznej
  • Mile widziane doświadczenie na powyższym stanowisku
  • Chęć do pracy w systemie trzech zmian
  • Dyspozycyjność
  • Oferujemy :

  • Bezpośrednie zatrudnienie u naszego klienta
  • Umowę o pracę (pełny etat)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa, premia, bonus miesięczny)
  • Pracę od poniedziałku do piątku (możliwa praca w weekend)
  • Perspektywę dłuższej współpracy
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie
  • Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.

    o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

    Step 2
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych