asystent planowania łańcucha dostaw
Randstad
Grodzisk Mazowiecki, Mazowieckie
5 d. temu

job description

Poszukujesz pracy na cały etat w obszarze logistyki?

Chciałbyś pracować w międzynarodowej organizacji, która ma oddział w Grodzisku Mazowieckim?

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową (płatny L4, urlop, itp., odprowadzane wszystkie składki : emerytalne, rentowe, społeczne, itd.)
  • możliwość zatrudnienienia bezpośrednio w firmie (po około o 6-12 miesiącach)
  • możliwość rozwoju i nauki w międzynarodowej organizacji.
  • miłą atmosferę pracy wśród przyjaznych i zaangażowanych ludzi.
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • praca od poniedziałku do piątku - wolne weekendy
  • praca w godzinach 8-16 lub 9-17
  • pakiet benefitów (karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)
  • opiekę dedykowanego konsultanta Randstad
  • zadania

  • wsparcie planowania w łańcuchu dostaw : planowanie produkcji, surowce i materiały, wyroby gotowe
  • wsparcie parametryzacji systemów planistycznych
  • współpraca z innymi funkcjami w zakresie dostępności produktowej
  • przygotowywanie cyklicznych raportów i analiz w obszarze planowania, oraz raportowanie wskaźników KPI
  • dbałość o poprawność i terminowość danych
  • oczekujemy

  • wykształcenia wyższego lub w trakcie nauki
  • dobra znajomość programów MsOffice (głównie Excel).
  • dodatkowym atutem będzie dobra znajomość języka angielskiego
  • rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz zorientowanie na potrzeby klienta.
  • zdolności organizacyjne, samodzielność i proaktywność w działaniu.
  • umiejętność analitycznego myślenia (praca na liczbach, logiczne wnioskowanie).
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych