Specjalista Laboratorium Certyfikacji
Whirlpool Corporation
Wrocław, PL
1 d. temu

Whirlpool Corporation (NYSE : WHR) jest firmą produkującą sprzęt AGD, o rocznej sprzedaży wynoszącej około 19 miliardów dolarów, zatrudniającą 78 000 pracowników i posiadającą 57 ośrodków produkcyjnych i badawczych w 2020 roku.

Firma wprowadza na rynek marki Whirlpool, KitchenAid, Maytag, Consul, Brastemp, Amana, Bauknecht, JennAir, Indesit i inne w prawie każdym kraju na świecie.

Whirlpool Corporation jest konsekwentnie uznawana przez FORTUNE za jedną z najbardziej podziwianych firm na świecie. Nasze wartości są siłą napędową wszystkiego, co robimy.

Uczciwość, Szacunek, Integracja i Różnorodność, Jeden Whirlpool oraz Duch Zwycięstwa prowadzą nasze zespoły do doskonałości.

Poznaj nas i przekonaj się, jak to jest być częścią firmy, która nieustannie dąży do poprawy jakości życia w domu.

Aktualnie poszukujemy osoby do naszego Laboratorium certyfikacji bezpieczeństwa i zużycia energii piekarników, w ramach działu Badania i Rozwoju Produktów Whirlpool Corporation (Global Product Organization).

Opis stanowiska :

  • Przygotowanie niezbędnych materiałów do testów bezpieczeństwa i zużycia energii i wyrobów do testów,
  • Przeprowadzanie fizycznych testów bezpieczeństwa i zużycia energii zgodnie z obowiązującymi procedurami testowymi,
  • Analiza otrzymanych wyników i przygotowanie raportów z przeprowadzonych badań (j.angielski),
  • Aktualizacja bazy danych dotyczącej wyników testów;
  • Monitorowanie nieprawidłowości podczas faz testowania, jak również w obszarze laboratorium;
  • Wsparcie aktualnych projektów zapewniając przy tym odpowiedni poziom współpracy z przełożonym i pozostałymi członkami zespołu.
  • Wymagania :

  • Wykształcenie techniczne, mile widziane kierunki związane z elektroniką, mechaniką, co najmniej na poziomie technikum;
  • Podstawowa wiedza z dziedziny elektryki, mile widziane doświadczenie związane z elektryką;
  • Doświadczenie na stanowiskach związanych z fizycznymi testami komponentów laboratorium w zakładzie produkcyjnym,
  • Dobra znajomość języka angielskiego na potrzeby tworzenia i uzupełniania dokumentacji technicznej;
  • Chęć rozwijania się w ramach laboratorium testowego w działach Badań i Rozwoju;
  • Gotowość do pracy na dwie zmiany (8 : 00 - 16 : 00; 10 : 00-18 : 00 - tylko wysoki sezon)
  • Co oferujemy :

  • Atrakcyjne wynagrodzenie na umowę o pracę;
  • Pracę w międzynarodowym środowisku w firmie o renomowanej marce;
  • Pakiet benefitów : ZFŚS, Multisport, Luxmed, zniżkę na sprzęt Whirlpool;
  • Jasną ścieżkę rozwoju i możliwości rozwijania swoich umiejętności.
  • Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o Whirlpool Corporation

    Zobacz, jak to jest pracować w firmie Whirlpool, odwiedzając stronę Whirlpool Careers. Dodatkowe informacje o firmie można znaleźć na Facebooku, Twitterze, LinkedIn, Instagramie i YouTube.

    W Whirlpool Corporation cenimy i celebrujemy różnorodność"". Whirlpool Corporation dąży do zapewnienia równych szans zatrudnienia i zakazuje wszelkiej dyskryminacji ze względu na rasę lub pochodzenie etniczne, religię, płeć, ciążę, ekspresję lub tożsamość płciową, orientację seksualną, wiek, niepełnosprawność fizyczną lub umysłową, status weterana lub jakąkolwiek inną kategorię chronioną przez obowiązujące prawo.