Marketing,inny niż wszystkie ! Zostań naszym Specjalistą
Poleko-group
Kraków, Małopolskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Miejsce pracy : Kraków Region : Małopolskie Witam. Poszukujemy ludzi ambitnych,którzy dobrze czują się w sprzedaży. Jesteśmy na etapie rozbudowywania marketingu w Polsce.

Mamy bardzo doświadczonych liderów i łatwy dostęp do ludzi którzy osiągnęli niebywałe wyniki w rankingu światowym. Posiadamy bezkonkurencyjny system wynagrodzeń,który zapewnia cotygodniowe wpływy.

Jesteśmy najszybciej rozwijającym się projektem na świecie,co za tym idzie w tym samym czasie nasz czołowy lider został umieszczony na pierwszym miejscu,jako najlepiej zarabiający człowiek w marketingu na świecie.

Nie sprzedajemy kosmetyków,odkurzaczy czy tym podobnych,mamy coś zupełnie innego. Osoby które dołączą do nas,dostaną wsparcie w postaci szkoleń Postaram się odpowiedzieć na każde pytanie Jeżeli czujesz się na siłach spróbuj,a przekonasz się że przy odpowiednim wkładzie pracy możesz zarobić naprawdę duże pieniądze.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku