Prace magazynowe - wynagrodzenie do 3680 zł brutto/jedna miana - Bielany Wrocławskie
FACHPRACA
Bielany Wrocławskie, Poland
1 d. temu

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. jest ogólnopolską agencją zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254.

Obecnie dla naszego Klienta z branży logistycznej poszukujemy Kandydatów do pracy w Magnicach na stanowisku Magazyniera.

Co zyskujesz?

  • umowę o pracę od pierwszego dnia
  • wynagrodzenie zasadnicze w wysokości 3200 zł brutto
  • premię miesięczną nawet do 480 zł brutto
  • wolne weekendy - pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 16 : 00-24 : 00
  • transport powrotny do Wrocławia
  • kompleksowe szkolenie wdrażające obowiązki
  • terminowe wynagrodzenie i przejrzyste warunki współpracy
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego , które zaprocentuje w przyszłości
  • Jakie będą Twoje obowiązki?

  • załadunek paczek na auto
  • kontrola jakości przesyłek
  • Czego oczekujemy?

  • chęci do pracy i zaangażowania
  • samodzielności w działaniu
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych