pracownik produkcji- do 3000 netto podstawy- Gliwice-1 zmiana
Randstad Polska
Gliwice, Polska
1 d. temu

Interesuje Cię praca w systemie jednozmianowym na produkcji? Nie posiadasz doświadczenia, lecz chcesz zdobyć swoje pierwsze?

Trafiłeś / aś idealnie! Praca czeka na Ciebie!

oferujemy

  • umowę o pracę na okres próbny dwóch miesięcy
  • zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy
  • wynagrodzenie podstawowe 2700-3000 netto!
  • premię miesięczną od 100 brutto
  • wczasy pod gruszą (około 1400 zł)
  • premie świąteczne
  • 3 przerwy ( 2 x 15 min i 1 x 30 min)
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie jednozmianowym (7 : 15)
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • zadania

  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • kontrola jakości wyprodukowanych części
  • oczekujemy

  • wykształcenia zawodowego bądź średniego technicznego
  • mile widziane doświadczenie na produkcji
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47