Kontroler Jakości
Adecco Poland Sp. z o.o.
Płock
2 d. temu
source : infoPraca

Zadania :

  • Kontrola wyrobów na powierzonym odcinku,
  • Tworzenie dokumentacji oraz kart kontrolnych,
  • Przygotowywanie i prowadzenie audytów wyrobu gotowego
  • Analiza niezgodności oraz wdrażanie nowych rozwiązań.
  • Wymagania :

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Umiejętność czytania i interpretacji rysunku technicznego, norm jakościowych oraz wymagań specjalnych,
  • Wiedza z zakresu mechaniki i hydrauliki,
  • Umiejętność pomiarów wyrobów w zakresie manualnym.
  • Mile widziane :

  • Znajomość programów w zakresie kontroli jakości,
  • Uprawnienia : na obsługę suwnic, do badań VT.
  • Oferujemy :

  • Zatrudnienie bezpośrednio w strukturach naszego Klienta na umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie,
  • Możliwość awansu, rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • Dodatkowe benefity : premie świąteczne, dofinansowanie do posiłków, ubezpieczenie grupowe, 13-tki.
  • Oferta dotyczy umowy o pracę.

    Numer referencyjny : KJ / 11 / 2020 / PLO / AZ