Praca z WĘGIERSKIM! Nawet 5000zł netto podstawy! Z domu!
TIVRON
Warszawa, Mazowieckie
4 d. temu
source : Lento.pl

TIVRON to międzynarodowy mistrz doradztwa telefonicznego. Jesteśmy wyjątkowym BPO, bo nasze rozwiązania, gotowość technologiczna i procesowa gwarantują skuteczną obsługę kampanii inbound, outbound oraz customer retention na całym świecie w kilkunastu językach.

Stawiamy na rozwój technologiczny Tech-orientation, poczucie wpływu Involve, różnorodność Variety (kompetencyjną, kulturową, językową, pokoleniową), mierzalne efekty, skuteczność Resultful i doskonałość operacyjną Operational Excellence, a wszystko przy zachowaniu autentyczności i naturalności Natural w codziennych relacjach wewnętrznych i zewnętrznych.

U nas jest wyjątkowo wiele kultur, języków, różne pokolenia. Zaczynamy dzień od hallo, ciao, ola, hi czy hei i uwielbiamy ten mix! I teraz najlepsze - właśnie REEE-KRUUU-TU-JEEEMMMYYYY! KONSULTANT SPRZEDAŻY TELEFONICZNEJ z JĘZYKIEM WĘGIERSKIM Do Twoich zadań będzie należał telefoniczny kontakt z klientami z Węgier, w tym : - Budowanie pozytywnych relacji i badanie potrzeb klienta - Doradzanie klientom w kwestiach dopasowania oferty produktowej do indywidualnych potrzeb - Dosprzedaż produktów (kontakt z naszymi Klientami, którzy dokonali zakupu online i zachęcenie do złożenia większego zamówienia) - Administrowanie logistyczną obsługą zamówień - Uzupełnianie bazy danych po kontakcie z klientem Nasze oczekiwania : - Biegła znajomość języka węgierskiego - Doświadczenie lub chęć rozwijania się w obszarze obsługi klienta i sprzedaży - Komunikatywność, sumienność i otwartość na nowe doświadczenia - Umiejętność współpracowania z ludźmi i budowania z nimi trwałych relacji Oferujemy : - Adekwatne wynagrodzenie podstawowe i atrakcyjne prowizje - 100% wdrożenie do pracy, w tajniki budowania relacji z klientami, techniki sprzedażowe, - Pracę na cały etat - Możliwość pracy zdalnej - Możliwość odbycia szkolenia wstępnego online i pokrywamy koszty noclegu podczas 3-dniowego onboardingu, - Prywatną opiekę medyczną i kartę Multisport, - Pracę w nieformalnym, dynamicznym środowisku pośród różnych kultur i języków, - Stabilną pracę w oparciu o umowę cywilnoprawną lub B2B Wyślij nam swoje CV i dołącz do naszego zespołu językowego! Prosimy o dołączenie do swojego CV poniższej zgody : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Etrose Holdings Limited z siedzibą na Cyprze oraz Etrose Poland z siedzibą w Polsce zawartych w formularzu rekrutacyjnym oraz w dołączonym do niego CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego i przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO)).

Wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, lecz konieczne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji."

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku