Korepetytor
Akademia Dziecięca
Kielce, Świętokrzyskie
2 d. temu
source : Lento.pl

Opis oferty pracy : Akademia Dziecięca poszukuje korepetytorów z przedmiotów tj. matematyka, fizyka, chemia, biologia, historia, WOS do prowadzenia zajęć z dziećmi i młodzieżą.

Oferujemy - pracę na umowę zlecenie - pracę w wybrane dni tygodnia (od poniedziałku do piątku w godzinach 14 : 00 20 : 00 oraz w soboty od 8 : 00 do 20 : 00) -

stałą stawkę godzinową za zrealizowane zajęcia - pracę w grupach 6 10 osobowych lub indywidualnie. Oczekujemy : - umiejętności pracy z dziećmi i młodzieżą -

zaangażowania - komunikatywności Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV, listu motywacyjnego, propozycji programu nauczania na adres mailowy W CV prosimy zawrzeć klauzulę : Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego Akademię Dziecięcą z siedzibą w Kielcach ul.

Piekoszowska 54 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922) .

Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Wyłącznym administratorem danych jest Akademia Dziecięca z siedzibą w Kielcach ul. Piekoszowska 54.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku