Pracownik biurowy firmy ochrony
Biuro Steward Security Grup Sp. z o.o.
Chorzów, Śląskie
6 d. temu
source : Lento.pl

Biuro Steward Security Grup Sp. z o.o. obecnie poszukuje kandydatów i kandydatki na stanowisko : Pracownik biurowy firmy ochrony.

Główne zadania : - aktywne pozyskiwanie Klientów, - planowanie, rozwój oraz utrzymanie stałych, profesjonalnych relacji z Klientem, - aktywne pozyskiwanie oraz rekrutowanie pracowników do zabezpieczania imprez masowych, - odpowiedzialność za terminowe realizowanie wyznaczonych zadań, - prace biurowe np.

przyjmowanie nadawanie korespondencji, sporządzanie korespondencji, sporządzanie ofert itp. Wymagania : - wykształcenie minimum średnie ze wskazaniem na wyższe, - czynne prawo jazdy kat.

B warunek konieczny, - obsługa komputera z oprogramowaniem biurowym w stopniu biegłym, - komunikatywność i swoboda w rozmowach, - wysoka kultura osobista, - niekaralność, - umiejętność pracy z innymi, - silna osobowość, odporność na stres, - zaangażowanie, - dyspozycyjność oraz gotowość do podróży służbowych, - znajomość języka angielskiego / niemieckiego będzie dodatkowym atutem Oferujemy : - umowę o pracę na pełny etat, - samochód służbowy, - szkolenia I kursy branżowe / zawodowe, - zatrudnienie w zgranym zespole, - pracę na terenie całego kraju podczas największych wydarzeń sportowych i kulturalnych Prosimy o zawarcie w CV klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art.

6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Biuro Steward Security Grup Sp. z o.o.. z siedzibą w Chorzowie. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji.

Ma Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r.

Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami i kandydatkami.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku