Specjalista ds. Ofertowania
NES Global Talent
Warszawa, mazowieckie, Polska
5 d. temu
source : Praca

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach : Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

Dla Naszego Klienta, firmy zajmującej się generalnym wykonawstwem z zakresu Budownictwa i Infrastruktury, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko :

ZAKRES ZADAŃ :

  • samodzielne przygotowywanie dokumentacji ofertowej w zakresie formalno-prawnym,
  • pozyskiwanie i gromadzenie informacji na temat planowanych inwestycji i organizowanych przetargów w obszarach budownictwa infrastrukturalnego,
  • sporządzanie dokumentów handlowych (pytania do Zamawiającego, umowy, zapytania ofertowe, listy intencyjne, tworzenie raportów, analiz dotyczących składanych ofert),
  • WYMAGANIA :

  • wykształcenie wyższe
  • mile widziane szkolenia / studia podyplomowe w zakresie prawa zamówień publicznych,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum 2 lata,
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w zakresie rynku budowlanego sektor infrastrukturalny,
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • znajomość rynku budowlanego i Ustawy Prawo Zamówień Publicznych,
  • biegła znajomość obsługi pakietu MS Office,
  • dokładność, samodzielność w pozyskiwaniu informacji, precyzyjność w działaniu
  • OFERUJEMY :

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów
  • pracę w rozwijającej się organizacji
  • lokalizacja pracy w centrum Warszawy
  • Zgłoś tę pracę