Luźna, fajna PRACA dla fajnych ludzi
Klub
Lublin, Lubelskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Jeśli szukasz pracy od zaraz jesteś osobą komunikatywną i lubisz luźną,dobrze płatną pracę to mam coś właśnie dla Ciebie : ) Szukam promotorów oraz hostess klubowych Na czym polega praca : Promotorzy- rozdają wejściówki na imprezy, informują o ofercie i promocjach.

Gwarantujemy wysoką stawkę godzinową plus premie za każda zaproszoną przez Ciebie osobę. Zarobek tygodniowy ok 800-1000zł Hostessy- robią dobre wrażenie czyli siedzą uśmiechnięte, rozmawiają z gośćmi promując kartę drinków.

Gwarantujemy wysoką stawkę godzinową plus prowizje od karty alkoholi. Zarobek tygodniowy ok 600-1000zł Ważne : - tylko osoby pełnoletnie - wypłata tygodniówka przelewem na konto -zarabiasz od 1 godziny -szkolenie -umowa ( osoby uczące się umowa zlecenie, pozostali umowa z ubezpieczeniem) -elastyczne grafiki - praca od godz 20 Osoby zainteresowane proszę o aplikowanie przez potal

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku