junior Java Developer
TeamQuest Sp. z o.o.
Poznań, Polska
1 d. temu
source : Jobs.pl

Dla Firmy, która jest wiodącym dostawcą usług i narzędzi służących do tworzenia i redagowania materiałów reklamowych, do pracy w luźnej Start-

up'owej atmosferze (mimo, że firma jest już 18 lat na Polskim rynku), przy rozwojowym, nowym projekcie, szukam osoby na stanowisko :

Wymagania :

  • Dobra znajomość :
  • GIT,
  • Podstawowa znajomość technologii front-end'owych :
  • Oferujemy :

  • Stabilne zatrunienie w oparciu o umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Karta MultiSport
  • Okazyjna praca zadalna
  • Lekcje języka niemieckiego
  • Krótki proces rekrutacyjny, 1 spotkanie
  • Obowiązki :

  • Tworzenie oprogramowania
  • Praca przy nowym, rozwojowym projekcie
  • Tworzenie zaawansowanych narzędzi dla branży reklamowej
  • Pisanie dokumentacji
  • Testowanie
  • Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

    TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych