Pracownik ochrony-dozoru BOLECHOWO
Impuls Security Polska
Czerwonak, Wielkopolskie
‎22 godz. temu
source : Lento.pl

Wielkopolska agencja ochrony zatrudni osoby do pracy : Stanowisko : PRACOWNIK OCHRONY-DOZORU Miejsce pracy : BOLECHOWO - zakład przemysłowy Praca zmianowa, służby od poniedziałku do piątku w godzinach 18 : 00-

06 : 00, soboty od 15 : 00 do godziny 11 : 00, niedziele w godzinach od 11 : 00 do 06 : 00 Oczekujemy :

  • mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności,
  • niekaralności warunek konieczny,
  • gotowości do pracy również w godzinach nocnych,
  • zaangażowania w powierzone obowiązki. Obowiązki :
  • dozór powierzonego mienia,
  • rejestr zdarzeń na obiekcie chronionym,
  • wykonywanie regularnych obchodów. Zapewniamy :
  • umowę o pracę,
  • regularnie wypłacane wynagrodzenie, dodatek za pracę w godzinach nocnych,
  • stałe zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji w branży, Osoby zainteresowane pracą proszone są o kontakt od poniedziałku do piątku w godzinach 08 : 00-
  • 16 : 00 pod numerem telefonu : 785-191-533

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych