Posadzkarz - beton typu jastrych - Heusden-Zolder, Belgia
Hixam sp.z o.o.
Lodz, Poland
4 d. temu
source : europa.jobs

WYMAGANIA : - co najmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku - język angielski lub język niemiecki (w stopniu komunikatywnym) - chęci i motywacja do pracy - prawo jazdy kat.

C+E ZAKRES OBOWIĄZKÓW : Praca z półsuchym betonem typu JASTRYCH wg belgijskich standardów Przygotowanie miejsca pracy i mieszanki jastrychu Wylewanie i wyrównywanie powierzchni za pomocą ręcznych narzędzi jak i maszynowo Kładzenie odpowiedniej izolacji Zbrojenie wylewkiOferujemy : OFERUJEMY : - umowa o pracę na polskich warunkach, - atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie, - darmowe zakwaterowanie - opiekę koordynatora - pracę w przyjaznej atmosferze Prosimy o załączenie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.

08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity : Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku