Spawacz MIG, MAG, TIG
PRAN
Holandia
1 d. temu

Holandia 40 godzin Metal V-010721 PRACA DLA SPAWACZA

Twoja nowa praca

Jakie będą Twoje obowiązki?

  • w zależnosci od projektu : spawanie konstrukcji statków, konstrukcji wykorzystywanych w przemyśle spożywczym, konstrukcje mostów
  • spawanie stali nierdzewnej, czarnej, aluminium
  • praca na bazie rysunku technicznego
  • drobny montaż
  • Co oferujemy

    Poza osobistym podejściem

  • legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich
  • kontrakt na długo
  • atrakcyjne wyngrodzenie, płatne co tydzień
  • zakwaterowanie - pokój jednoosobowy
  • Liczymy na Ciebie jeśli

    Wymagania

  • doświadczenie zawodowe jako spawacz TIG, MIG, MAG
  • ważne uprawnienia spawalnicze
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. B, mile widziane własne auto
  • mile widziane VCA
  • Co się będzie teraz działo?

    1 Przejrzymy Twoją aplikację

    Gdy tylko trafi w nasze ręce zabieramy się do pracy!

    2 Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe

    Chcemy poznać zarówno Ciebie, jak i Twoje wymagania względem pracy

    3 Poszukamy Ci pracy

    Postaramy się dopasować ją Twoich umiejętności, doświadczenia i oczekiwań