Fizjoterapeuta
P.W. "KARABELA" Sp.z o.o.
Tarnobrzeg, Podkarpackie
4 d. temu
source : Lento.pl

P.W. KARABELA Sp. z o.o. - CENTRUM REHABILITACJI w Tarnobrzegu, poszukuje pracownika na stanowisko : FIZJOTERAPEUTA, miejsce pracy : TARNOBRZEG Oczekujemy : 1.

wykształcenia kierunkowego : magister fizjoterapii 2. umiejętności pracy w zespole, 3. aktualnego prawa do wykonywania zawodu fizjoterapeuty, 4.

minimum 3 lata doświadczenia w zawodzie Oferujemy : 1. zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji, 2. pracę w profesjonalnym i przyjaznym zespole, 3.

dogodne warunki zatrudnienia. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr telefonu : 508 197 585.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. W treści aplikacji prosimy o wpisanie następującej kwestii : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016r.

Jednocześnie informujemy, iż : 1) Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest P.W. KARABELA Sp. z o.o. ul. Sokola 14 w Tarnobrzegu.

2) Pani / Pana dane przetwarzane będą zgodnie z art. 6 ust. 1 pkt. RODO w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji i będą przechowywane przez okres 6 miesięcy od zakończenia tego procesu.

3) Posiada Pani / Pan prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

4) Ma Pani / Pan prawo wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych w sprawie niewłaściwego przetwarzania danych osobowych.

Przyjmując do wiadomości powyższe, wyrażam zgodę na przetwarzanie przez P.W. KARABELA Sp. z o.o. w Tarnobrzegu, moich danych osobowych zawartych w aplikacji, dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnego jak również i przyszłego procesu rekrutacji, zgodnie Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016r.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku