MAGAZYNIER - Gręzów k/Siedlec
Praca
Kotuń, Mazowieckie
6 d. temu
source : Lento.pl

Ogólnopolska firma dystrybucyjna poszukuje pracownika na stanowisko Magazyniera. Miejsce pracy : Gręzów OFERUJEMY : - umowę o pracę, - wynagrodzenie zawsze na czas, - gwarancję posiłków regeneracyjnych oraz odzieży roboczej, - stabilne zatrudnienie w ogólnopolskiej firmie z wieloletnią tradycją, - wsparcie w procesie adaptacji, - możliwość skorzystania z atrakcyjnych benefitów m.

in. : platformy kafeteryjnej, programu MultiSport, pakietu prywatnej opieki medycznej, grupowego ubezpieczenia na życie, dofinansowania do wypoczynku i in.

TWOJE ZADANIA : - przyjmowanie i rozładunek dostaw, - kompletacja towaru do wywozu, -prace magazynowe. Wymagane aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne lub gotowość do ich wykonania.

Mile widziane uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych oraz doświadczenie na podobnym stanowisku. Zainteresowany / a?

  • APLIKUJ Informacje na temat przetwarzania danych znajdziesz w formularzu aplikacyjnym do którego zostaniesz przekierowany po kliknięciu aplikuj , przed przekazaniem danych osobowych.
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych