Mechanik utrzymania ruchu
ZAKŁAD ELEKTROMECHANICZNY S.C. MIROSŁAW BIGOSIŃSKI,SŁAWOMIR BIGOSIŃSKI
Kraków, Polska
‎6 godz. temu
source : praca.gov.pl

Zakres obowiązków :

Naprawa maszyn i urządzeń linii produkcyjnych, usuwanie powstałych awarii i rozwiązywanie problemów, przygotowywanie, przezbrajanie i ustawienia maszyn, odpowiedzialność za narzędzia i magazynek oprzyrządowania, tworzenie dokumentacji technicznej.

  • Oferujemy : - ciekawą pracę w stabilnie rozwijającej się firmie;- stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę);- pakiet świadczeń socjalnych;
  • niezbędne narzędzia do pracy;- możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez róznego rodzaju szkolenia;- motywacyjny system wynagrodzeń. Godziny pracy : 6.45-14.45.
  • Wykształcenie :

    brak lub niepełne podstawowe

    Inne wymagania :

    Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej. Wiedza techniczna w zakresie mechaniki, elektroniki, elektryki.

    Gotowość do pracy w systemie trzy zmianowym. Uprawnienia SEP do 1KV mile widziane.