Sprzedawca
ALDI Sp. z o.o.
Kamienna Góra, dolnośląskie, Polska
2 d. temu
source : Praca

ALDI jest jedną z wiodących firm w handlu detalicznym w Europie i na świecie reprezentowaną w Polsce przez grupę ALDI Nord.

W całym kraju posiadamy już ponad 130 sklepów.

TWOJE ZADANIA

  • Obsługa klienta.
  • Praca z asortymentem (wykładanie towaru, prawidłowa ekspozycja, dbałość o porządek w sklepie).
  • Obsługa kasy fiskalnej.
  • OCZEKIWANIA

  • Pozytywne nastawienie.
  • Łatwość nawiązywania kontaktów.
  • Dobra organizacja pracy.
  • Gotowość do pracy na zmiany i w weekendy.
  • NASZA OFERTA

  • Umowa o pracę w stabilnej firmie z ponad 100-letnią tradycją.
  • Spotkania integracyjne w zgranym zespole.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i gwarancja wzrostu zarobków.
  • Elastyczne zatrudnienie i możliwości rozwoju.
  • Prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny : nawet do 48 specjalistów oraz 699 badań / zabiegów.
  • Bony o wartości do 2160 zł rocznie.
  • Nagrody jubileuszowe.
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych