Pracownik Produkcji
Randstad Polska
Sieraków, Polska
4 d. temu

Lokalizacja : Poznań

Dla naszego Klienta, dużej międzynarodowej firmy z branży spożywczej poszukujemy pracowników na stanowisko :

oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (płatny urlop, zwolnienia lekarskie oraz opłacane składki ZUS) na pełny etat, z realną perspektywą zatrudnienia bezpośrednio przez Klienta po przepracowaniu 3 miesięcy
  • Możliwość zarobienia 3800 brutto miesięcznie (podstawa + premię)
  • Atrakcyjna premia frekwencyjna! 400 zł za pracę od poniedziałku do piątku i 640 zł za pracę w weekendy,
  • Dodatkowo do pełnego etatu możliwe płatne nadgodziny (soboty i niedziele 100% stawki)
  • Bezpłatny dojazd do Poznania z prawie całej Wielkopolski, między innymi z Sierakowa, Leszna, Kościana, Wągrowca, Jarocina, Murowanej Gośliny, Gniezna, Czarnkowa, Wrześni, Damasławka, Mieleszyna, Mogilna, Trzemeszna, Szamotuł, Pniew, Międzychodu, Wolsztyna, Obornik, Tarnowa Podgórnego oraz wielu innych!
  • Darmowe obiady pracownicze, a także kawę oraz herbatę, Pakiet benefitów (kartę sportową OK System, zniżki na zakupy on-line, bony do restauracji oraz dostęp do specjalistycznej opieki medycznej Medicover)
  • Pracę w systemie dwuzmianowym dla Pań i trzyzmianowym dla Panów
  • Opiekę konsultanta na miejscu
  • zadania

  • Zapewnianie ciągłości pracy linii produkcyjnej i realizacji planu produkcyjnego
  • Sortowanie, odważanie, nakładanie surowca
  • Kontrola jakości
  • oczekujemy

  • Nie wymagamy doświadczenia, a uśmiechu oraz zaangażowania,
  • Książeczkę sanepidu lub gotowości do jej wyrobienia,
  • Dyspozycyjności do pracy w systemie dwuzmianowym albo trzyzmianowym w zależności od stanowiska.
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47