Elektromechanik, Elektryk maszyn, Elektronik
KrasoTech GmbH
Lublin, PL
5 d. temu
source : Europa.jobs
 • Szukamy pilnie do prac : elektryczno- montażowych w Niemczech, blisko granicy : elektryka / elektronika / elektromechanika;
 • Pracowników, np. po Technikum- Elektrotechnicznym, przyuczymy do wykonywanych u nas prac.Praca na stałe przy Dreźnie (90 km od granicy PL), ograniczenie wiekowe do 50 lat.

  Gwarantujemy, małe urządzone mieszkanie jednoosobowe (kuchnia, łazienka, sypialnia- salon, przedpokój), udostępnimy po podpisaniu umowy o prace na czas nieokreślony, na niemieckich warunkach włącznie z socjalnymi, np.

  ubezpieczenie chorobowe i socjalne (Niemiecki odpowiednik ZUS-u). W przypadku młodych małżeństw gotowych np. wspólnie do wyjazdu za granice, byłaby także możliwość zatrudnienia partnerki.

  Zakres prac i wymagań : Montaż szaf sterujących, maszyn i urządzeń. Solidna wiedza zawodowa i sprawność manualna pracownika, jest podstawa do współpracy.

  Umiejętność podłączenia układów elektrycznych według schematów montażowych.Oferujemy interesującą prace z mieszkaniem. Dla pracowników po okresie próbnym będzie możliwość udostepnienia pracownikowi samochodu służbowego.

  Noclegi gwarantujemy od pierwszego dnia przyjazdu i rozpoczęcia pracy. Własne mieszkanie (jedno- lub dwupokojowe).Facyt : szukamy pracowników do dłuższej współpracy.

  Pracownik mieszkający blisko granicy będzie mógł już w czwartek po południu jechać do domu i w poniedziałek wracać do pracy, bez utraty godzin pracy.

  Szczegóły do domowienia na miejscu. Proszę o zgłoszenia tylko; naprawdę zainteresowanych taka pracą i posiadających wymagane wyksztalcenie i wiedze techniczna (ukończona szkoła zawodowa : elektromechanika, elektryka, plusem będzie ukończone technikum albo coś na podobnym lub wyższym poziomie).

  Proszę o zgłaszanie się tylko poważnie zdecydowanych na prace w Niemczech na stale.Praca od zaraz lub najpóźniej podjęcie pracy w przeciągu : 4 tygodni, ...... PILNE!!! .....

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku