Tester Automatyzujący
NBC Sp. z o.o.
POLAND, WROCLAW, POLAND
6 d. temu
source : JobsForGeek

W NBC tworzymy oprogramowania i ciągleszukamy innowacyjnych rozwiązań. Pomagamy klientom z branżyfinansów, bankowości, mediów i nowych technologii poprzez m.

in.rozbudowę zespołów deweloperskich, utrzymanie oprogramowania czyteż rozwój systemów. Chcesz dołączyć do Zespołu, w którym będzieszmiał wpływ na to, co tworzysz?

Stawiasz na rozwój osobisty i ceniszodpowiedni feedback w pracy? Jeśli marzysz o pracy w miejscu, wktórym każdy dzieli się wiedzą, to NBC czeka właśnie na Ciebie!Cieszymy się, że tu trafiłeś! Aplikuj! Nic nie tracisz, a wielemożesz zyskać : ) Dołącz do naszego zespołu jako : TesterAutomatyzujący (Regular + / Senior) Wyzwania, jakie czekają naCiebie na w / w stanowisku : - udział w projekcie dotyczącymtestowania kredytów gotówkowych, - przeprowadzania testówautomatycznych z wykorzystaniem takich narzędzi jak : Java,TestLink, REST Assured, Selenium WebDriver, - praca z dokumentacjątestową, tworzenie test planów, scenariuszy i przypadków testowych.

Na pewno odnajdziesz się w naszym zespole jeśli : - posiadasz conajmniej 3+ lata doświadczenia na stanowisku TesteraAutomatyzującego, - możesz pochwalić się dobrą znajomością Java,TestLink, REST Assured, Selenium WebDriver, - jesteś człowiekiem owysokiej kulturze osobistej i bez problemu nawiązujesz kontakty zludźmi (i nie są to puste słowa, a faktycznie szukamy kogoś zbardzo dobrymi kompetencjami miękkimi!).

CO MOŻESZ ZYSKAĆ? -aktualnie praca 100% zdalna aż do odwołania, później - wymiar pracyzdalnej do dogadania, - jedna rozmowa, wiele możliwości - razem zTobą wybierzemy najlepszą propozycję, - projekty dopasowane doCiebie, bo zależy nam na Twoim zadowoleniu, - możliwość zmianyprojektu, - benefity : MultiSport, Luxmed, pakiety szkoleń,Treehouse, system poleceń, pakiet relokacyjny.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku