Key Account Manager (FMCG- kanał nowoczesny)
HAYS POLAND Sp. z o.o.
Polska
12 d. temu
source : Jobs.pl

Twoja następna firma

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży FMCG (produkty świeże) poszukujemy osoby na stanowisko Key Account Managera.

Twoje następne stanowisko

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za sprzedaż produktów w kanale nowoczesnym. Do głównych obowiązków należeć będzie opieka nad istniejącymi klientami, w tym negocjowanie warunków, regularne spotkania.

Key Account Manager będzie odpowiedzialny za tworzenie strategii sprzedaży oraz realizowanie celów sprzedażowych. Do głównych obowiązków będzie należała również analiza działań konkurencji.

Key Account Manager będzie pracował bezpośrednio z działem logistyki, dbając aby dostawy były zaplanowane i odpowiednio zarządzane.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?

Do aplikowania zachęcamy osoby posiadające doświadczenie w zarządzaniu kluczowymi klientami w sektorze nowoczesnym oraz posiadające wykształcenie wyższe.

Doświadczenie w sprzedaży produktów świeżych, posiadanie umiejętności negocjacyjnych, oraz umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami są wymagane.

Z uwagi na międzynarodowy charakter firmy poszukujemy osób posługujących się biegle językiem angielskim, język hiszpański będzie mile widziany.

Firma zapewnia pełne wprowadzenie do pracy w postaci szkoleń, w siedzibie firmy w Hiszpanii. Zapraszamy do aplikowania osoby dyspozycyjne na takie szkolenie (ok. 3-4 miesiące).

Co zyskujesz?

Nasz Klient oferuje stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej, ciekawą i pełną wyzwań pracę.

Forma zatrudnienia to umowa o pracę. Klient zapewnia wszystkie narzędzia potrzebne do pracy (samochód, laptop, telefon komórkowy).

Co powinieneś zrobić?

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.

Step 2
Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku