Mechanik - Serwisant
ORSI GROUP POLSKA
Jedlnia-Letnisko, Mazowieckie
1 d. temu
source : Lento.pl

Firma AR Chmielewski zajmująca się sprzedażą ciągników i maszyn rolniczych renomowanych światowych marek oraz Orsi Group Polska wyłączny importer włoskich maszyn Orsi Group SRL.

w Polsce poszukuje osoby na stanowisko : Mechanik Serwisant Nasze wymagania : Doświadczenie w serwisowaniu maszyn i ciągników rolniczych Znajomość podstaw elektromechaniki Dyspozycyjności do pracy od poniedziałku do piątku Mile widziane prawo jazdy kat.

B i T Oferujemy : atrakcyjne zarobki umowę o pracę pełny pakiet szkoleń dotyczących serwisowania maszyn i ciągników niezbędne narzędzia do wykonywania pracy miła atmosferę w pracy Miejsce pracy : Rajec Szlachecki / Gózd Na oferty zawierające CV i krótki opis doświadczenia czekamy pod adresem Prosimy o dopisanie na CV klauzuli : Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.

o ochronie danych osobowych (tekst jednolity : Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami) .

Step 2
Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku