Monter/Monterka
Benett People Sp. z o.o.
Zielonka
6 d. temu
source : infoPraca

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy pracowników na stanowisko :

Monter / MonterkaMiejsce pracy : Zielonka, Warszawa, Wołomin

zapraszamy Panie i Panów)

Oferujemy :

  • stabilne zatrudnienie na pełny etat na podstawie umowy o pracę agencyjną;
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 06 : 00-14 : 15 i 13 : 45-22 : 00;
  • atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie;
  • wzdrożenie w zakres obowiązków;
  • kartę Multisport ubezpieczenie PZU oraz opiekę medyczną na korzystnych warunkach.;
  • bezpieczne warunki pracy.
  • Opis stanowiska :

  • proste prace manualne przy montażu płyt elektronicznych;
  • montaż podzespołów elektronicznych.
  • Oczekujemy :

  • zdolności manualnych;
  • dyspozycyjności od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym;
  • chęci do pracy, precyzji i odpowiedzialności;
  • mile widziana umiejętność lutowania.
  • Chętne osoby proszone są o przesłanie CV za pomocą portalu.

    Agencja Pracy Benett People cert. nr 7055