Konstruktor - Design Engineer
HYDRO Extrusion Poland Spółka z o.o.
Łódź, łódzkie, Polska
6 d. temu
source : Pracuj.pl

Miejsce pracy : Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie relingów i listew ozdobnych dla branży Automotive zgodnie z wymaganiami klientów,
  • Bliska współpraca z grupami wdrożeniowymi nowych produktów z zakładów na terenie Europy oraz Azji,
  • Przygotowywanie modeli 3D jak i rysunków wykonawczych i złożeniowych,
  • Opracowywanie dokumentacji DFMEA,
  • Prowadzenie analiz tolerancji,
  • Dokonywanie zmian w istniejących projektach lub produktach,
  • Zapewnienie zgodności dokumentacji CAD ze standardami klienta,
  • Śledzenie statusu projektów celem zapewnienia dokumentacji zgodnie z harmonogramem,
  • Optymalizacja produktów w celu zmniejszenia kosztów,
  • Udział w przygotowywaniu prototypów celem testowania i zatwierdzenia do wdrożenia,
  • Aktywny udział w spotkaniach projektowych,
  • Analizowanie dokumentacji oraz sporządzanie listy testów komponentów.
  • Nasze wymagania

  • Posiadasz wykształcenie wyższe (preferowane kierunki : Automatyka i Robotyka, Mechanika i Budowa Maszyn, bądź pokrewne),
  • Biegle posługujesz się językiem angielskim, język niemiecki będzie atutem,
  • 2-3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku będzie atutem,
  • Korzystasz z programu Catia (V5) i / lub NX,
  • Charakteryzujesz się wysoko rozwiniętymi kompetencjami : rozwiązywania problemów, pracy, zespołowej, analitycznego myślenia, pracy pod presją czasu,
  • Posiadasz prawo jazdy kategorii B.
  • To oferujemy

  • Stałą współpracę w ramach umowy o pracę,
  • Zdobywanie ciekawych i nowych doświadczeń zawodowych w międzynarodowym środowisku,
  • Pakiet świadczeń dodatkowych (m.in. świadczenia socjalne, prywatna opieka medyczna, karta Multisport),
  • Możliwość rozwijania swojej kariery zawodowej w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • W ramach stanowiska istnieje możliwość rozwoju w kierunku przeprowadzania i rozwijania analiz wytrzymałościowych, doświadczenie nie jest wymagane.
  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • HYDRO Extrusion Poland Spółka z o.o.

    Firma Hydro Extrusion Poland to czołowy producent profili aluminiowych w Polsce. Oferujemy innowacyjne produkty i innowacyjne rozwiązania opierając się na spełnianiu i przekraczaniu oczekiwań naszych Klientów.

    Dlatego poszukujemy osób, które nie boją się wyzwań i zmian, sięgają po nowoczesne pomysły, lubią pracować zespołowo, chcą rozwijać swój potencjał, uczyć się od najlepszych i kształtować swoją karierę.