Francuski/Chorwacki/Węgierski/Bułgarski/Niemiecki
Tivron
Kraków, Małopolskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Dzień dobry! Dobrze, że jesteś : ) Gwarantujemy, że takiej oferty jak poniżej jeszcze nie widziałaś / widziałeś. Dlatego, jeśli szukasz zmiany w swojej karierze zawodowej to jest to świetna opcja.

Obsługujemy klientów z kilkunastu rynków językowych. Aktualnie rozwijamy rynki : *francuski*niemiecki*chorwacki*bułgarski*węgierski* CZY SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE?

 • sprawdź poniżej : - twoja znajomość choć jednego z wymienionych powyżej języków pozwala Ci myśleć w tym języku oraz swobodnie porozmawiać nawet o polityce : ) - posługujesz się na tyle językiem polskim, aby swobodnie porozumieć się, ze wszystkimi w naszej firmie;
 • jesteś w gotowości zaangażować się w pracę 8 godzin dziennie przez 5 dni w tygodniu; - należysz do osób, które osiągają, to co sobie postanowią;
 • przebywanie wśród ludzi oraz rozmowa z nimi to dla ciebie przyjemność; JEŚLI TAK, to specjalnie dla Ciebie mamy : - pracę na lata - pracują z nami osoby ze stażem i 4letnim! - pracę z domu lub z biura w zależności od Twojego miejsca zamieszkania;
 • szkolenia, dzięki którym odkryjesz swoje nowe możliwości i zaczniesz osiągać sukcesy; - wspierające środowisko - nie wrzucamy na głęboką wodę.
 • Na każdym z etapów możesz na nas liczyć; - wynagrodzenie które zapewni Ci poczucie bezpieczeństwa oraz doceni dodatkowe zaangażowanie.

 • Na każdym z rynków kwoty wyglądają nieco inaczej. ZADANIE, jakie będziesz realizować : - w rozmowie z klientem poznajesz jego potrzeby, doradzasz, proponujesz, sprzedajesz dodatkowe produkty z oferty - klient to osoba, która już wcześniej zakupiła produkt;
 • dbasz o jakość rozmowy z klientem oraz o powiększenie wartości jego zamówienia; - uczestniczysz w działaniach szkoleniowo-warsztatowych, doskonalisz swoje umiejętności.
 • Osiągasz cele indywidualne ale i zespołowe. OBIECUJEMY poprowadzić Cię za rękę przedstawiając świat sprzedaży i obsługi klienta.

  CZEKA NA CIEBIE sporo nauki oraz wyzwań. A w zamian satysfakcja z osiąganych sukcesów oraz zarobki, które pozwolą Ci na więcej niż dotychczas! I to wszystko z językiem obcym na co dzień! NIE MA NA CO CZEKAĆ! Rozpocznij pracę, która uwolni Twój ukryty potencjał.

  Postaw na codzienną dynamikę, wiele wyzwań i okazji do rozwoju. Wyślij CV i poznaj szczegóły naszej oferty.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku