Specjalista ds. Technologii/Laborant
DECORA S.A.
Środa Wielkopolska, Wielkopolskie
17 d. temu
source : Lento.pl

Decora S.A. to LIDER na rynku akcesoriów do wykończenia oraz dekoracji wnętrz. Od 25 LAT inwestujemy w wiedzę, najnowszą technologię i know-

how. Tworzymy i dostarczamy produkty dla najbardziej wymagających konsumentów. Dzielimy się doświadczeniem i wyznaczamy trendy.

Jesteśmy EXPERTAMI w tym co robimy. Specjalista ds. Technologii / Laborant Opis stanowiska : Przeprowadzanie testów laboratoryjnych, Kontrola parametrów produktów zgodnie z normami ISO, Prowadzenie badań jakościowych surowców, Udział w projektach rozwojowych, Prowadzenie badań wdrożeniowych dla nowych surowców Wymagania : Wykształcenie kierunkowe, preferowane przetwórstwo tworzyw sztucznych, Minimum 2 lata doświadczenie na podobnym stanowisku, Sumienność i dokładność, Zaangażowanie, Umiejętność pracy w zespole, Umiejętność analizowania wyników i wyciągania konstruktywnych wniosków.

Oferujemy : Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę Premie uzależnione od wyników pracy oraz samodzielność w działaniu Bogaty pakiet benefitów socjalnych (m.

in. rozszerzony pakiet opieki medycznej, ubezpieczenie grupowe, karta sportowa) Rozwój zawodowy w stabilnej firmie, stale się rozwijającej się.

Świeże owoce, pyszną kawę i różnorodną herbatę. A także świetne konkursy i prezenty przy każdej okazji do wspólnej radości.

Informujemy, że administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Decora S.A., z siedzibą ul. Ignacego Prądzyńskiego 24A, 63-

000 Sroda Wielkopolska. Państwa dane osobowe będą przetwarzanew związku z wypełnieniem obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, o którym mowa w art.

22¹ Kodeksu Pracy oraz art. 6 ust. 1 lit.c Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 lub na podstawie zgody (art.

6 ust. 1 lit.a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679) w sytuacji kiedy zakres przesyłanych przez Pana / Pani danych wykracza poza katalog określony w art.

22¹ Kodeksu Pracy. Ma Pani / Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.

Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do udziału w procesie rekrutacji. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych do czasu wycofania tej zgody.

Odbiorcami danych mogą być podmioty doradztwa personalnego. Jednocześnie informujemy, że przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku