Poszukiwana Opiekunka do starszej osoby
Medicas
Warsaw, PL
6 d. temu
source : Europa.jobs

Poszukiwana opiekunka do starszej Pani MIEJSCE ZLECENIA : 56814 Bremm STAWKA : 1500 euro miesięcznie START : 12.11.2020 na 3 miesiące PREMIA : 250 euro Poszukujemy opiekunki do 86 letniej podopiecznej.

Pani jest osoba bardzo uporządkowaną, dlatego też ma stała porę o której idzie spać. Jest empatyczna i przyjacielska. Rodzina zaznacza, że bardzo lubi spokojne osoby.

Nasza pacjentka jest w pełni mobilna. Pomoc jest potrzebna ze względu na nadciśnienie oraz niewydolność serca. Do dyspozycji opiekuna oprócz najpotrzebniejszych rzeczy jest internet.

WYMAGANIA : - doświadczenie w opiece nad osobami starszymi - doświadczenie z pacjentami mającymi problemy z sercem - znajomość języka niemieckiego min.

w stopniu komunikatywnym + / dobrym GWARANTUJEMY : - codzienną przerwę (min. 2h) i jeden wolny dzień w tygodniu - legalne zatrudnienia na umowę zlecenie - wysokie składki do ZUS. ZAPRASZAMY DO KONTAKTU :

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku