Kierowca kat. C+ E – Hamburg - System 3/1 - Chłodnia
Luksmann
Wrocław, PL
6 d. temu
source : FACHPRACA

LUKSMANN poszukuje kandydatów do pracy w niemieckich firmach transportowych na stanowisko : Kierowca kat. C+ E Hamburg - System 3 / 1 - Chłodniaregion zatrudnienia : Szlezwik Holsztyn, 50 km od HamburgaOpis stanowiska : prowadzenie zestawu : ciągnik siodłowy (Mercedes Benz)+ naczepa chłodniaprzewóz towaru w trasach po Niemczechtransport różnych towarów wymagających przewożenia w zimnie, zależnie od zleceńOferujemy pracę na przejrzystych warunkach : pracę w systemie do wyboru : 3 / 1, 4 / 1 lub inne- wg preferencjipracę w rzetelnej, solidnej firmie transportowejniemiecką umowę o pracę zawartą bezpośrednio z pracodawcąniemieckie wynagrodzenie składające się z podstawy na umowie 2320 € brutto / msc + diety wynoszą 14 € netto / 28€ netto w Niemczech (w systemach stawka jest rozliczana proporcjonalnie do ilości przepracowanych dni)Premia za ekonomiczna jazdę 60€ brutto / msc.

Dodatkowo firma płaci 2€ netto dodatku noclegowego za każdy dzień spędzony w ciężarówce. Jeśli wypadnie niedziela pracująca, wtedy dodatkowo płatna 100%.

Każdemu zatrudnionemu Kierowcy gwarantujemy : pracę w stabilnych finansowo firmach terminowość wynagrodzeńprawo do ubezpieczenia zdrowotnego na terenie całej Unii Europejskiejopłacane składki emerytalne - nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnychprawa do świadczeń socjalnych, między innymi Kindergeldpłatny urlop wypoczynkowy wg ustawowej taryfypomoc polskiego konsultanta przez cały okres zatrudnieniaWymagamy : prawa jazdy CE z kodem 95, karta kierowcyADR podstawowydoświadczenia jako kierowca CE podstawowej znajomości niemieckiego lub angielskiegoZainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres : rekrutacja luksmann.

plSzczegółowych informacji udzielamy pod nr tel. +48 500800870Zapraszamy również na naszą stronę internetową www.luksmann.

plProsimy o załączenie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych zawartych w przesłanym CV na cele aktualnej i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Luksmann HR oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez właściciela marki Luksmann HR z siedzibą we Wrocławiu, ul.

Podwale 1 / 83 na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu informacji handlowej oraz ofert pracy w rozumieniu art.

10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia.

Wyrażam również zgodę na przekazanie moich danych potencjalnym pracodawcom w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku