IT System Administrator
Grafton Recruitment
Towarowa 37, Poznań
1 d. temu
source : Solid.jobs

Czym będziesz się zajmować?

Czy chcesz zostać Administratorem systemów IT i działać w globalnych strukturach? To oferta dla Ciebie!

Miejsce pracy : Poznań / Kraków

Główne zadania na stanowisku :

  • Bieżące wsparcie administracyjne oraz monitoring w zakresie baz danych i PowerBI Cloud Services
  • Administracja użytkowników (SQL Server, DB, PowerBI Services, Databricks, Storage itp.)
  • Stałe doskonalenie środowiska IT zgodnie ze standardami i najlepszymi praktykami
  • Odpowiedzialność za wsparcie środowiska IT w zakresie instalacji, migracji, aktualizacji czy rozwiązywania bieżących problemów
  • Proaktywne monitorowanie i administrowanie platformą IT (SQL DB, SSIS, sieci, bezpieczeństwo, Databrick, w tym usługi aplikacji internetowych, Azure Data Factory)
  • Opracowanie rozwiązań do odzyskiwania po awariach (High Availability / Disaster Recovery)
  • Wymagania :

  • Ukończone studia na kierunku związanym z inżynierią lub rozwojem oprogramowania i pokrewnych
  • Minimum 3 lata doświadczenia w administracji IT (mile widziane doświadczenie z Microsoft Azure) głównie w SQL Server, usługach aplikacji webowych, sieciach, bezpieczeństwie, pamięci masowej, Azure Data Factory, Databricks
  • Mile widziane doświadczenie w zrozumieniu wydajności i efektów usprawnień
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (min. B2)
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne oraz komunikacyjne
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zrozumienie modelu danych, architektury hurtowni danych, narzędzi ETL / ETL i komponentów infrastruktury (jako atut)
  • Znajomości :

  • Azure Data Factory
  • Mile widziane : Języki :

    Języki :
  • Polski
  • Angielski
  • Jakie warunki i benefity otrzymasz?

  • 9000-12000 PLN miesięcznie
  • Umowa o pracę - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna : Możliwa częściowo
  • Pakiet medyczny, Pakiet sportowy
  • Kawa / Herbata, Zimne napoje
  • Parking, Parking rowerowy
  • Kim jesteśmy?

    Grafton Recruitment is one of the largest recruitment companies in Europe. Since 2018 the company is owned by Gi Group, one of the world’s leading companies providing services for the development of the labour market.

    Together with Wyser, QiBit and TACK&TMI offers comprehensive HR & recruitment solutions. Joint forces of these five companies allow the group to advise during foreign investments, plan HR processes, recruit and train the personnel for even the largest organizations.