Pracownik produkcji bez języka! (AP/2019) - Annemasse, Francja
IPF 2 Sp. z o.o.
Katowice Poland
‎5 godz. temu
source : europa.jobs

Agencja Pracy Tymczasowej IPF 2 (certyfikat 5450 w KRAZ) dla naszego francuskiego klienta poszukuje osób na stanowisko : Pracownik produkcji Termin rozpoczęcia pracy : od zaraz Miejsce pracy : Francja, okolice Annemasse Zakres obowiązków : - pakowanie, etykietowanie, wkładanie kiełbas do folii - obsługa maszyny do pakowania próżniowego i zszywarki - praca w niskiej temperaturze (nie niższej niż 12 stopni) Wymagania : - doświadczenie w pracy produkcyjnej - prawo jazdy kat.

B - gotowość do podjęcia pracy za granicąOferujemy : Oferujemy : - zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę ze wszystkimi świadczeniami (świadczenia rodzinne i emerytalne) - atrakcyjne wynagrodzenie! - pracę w polskim zespole - zorganizowany transport i zakwaterowanie - bezpłatny i zorganizowany transport z kwatery na miejsce pracy - zdalne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem - wsparcie polskiego koordynatora - 100 € premii za polecenie pracownika

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku