Specjalista ds. technicznych i rozliczeń
FABE
Bieżuń, Mazowieckie
6 d. temu
source : Lento.pl

Fabe Polska Sp. z o.o. specjalizująca się w budowie dróg i autostrad w związku z rozbudową drogi krajowej nr 541 na terenie gmin Bieżuń, Żuromin, Lutocin i Rościszewo poszukuje kandydata na stanowisko : Specjalista ds.

technicznych i rozliczeń Miejsce pracy : Bieżuń Zadania i obowiązki : korespondencja z kontrahentem i zbieranie ofert przygotowywanie raportów przygotowywanie zleceń przygotowywanie harmonogramu robót przygotowywanie dokumentacji rozliczeniowej i po wykonawczej analiza dokumentacji projektowej kosztorysowanie korespondencja z Zamawiającym Wymagania : doświadczenie wykształcenie techniczne dobra znajomość jęz.

angielskiego dobra znajomość MS Office, Acad, MS Projekt, Norma Pro dyspozycyjność pracę w delegacji Zapewniamy : umowę o pracę atrakcyjne wynagrodzenie

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku