Doświadczony spawacz mechaniczny
Highway ehf
Warsaw, PL
1 d. temu
source : Europa.jobs

Obecnie poszukujemy wykwalifikowanych spawaczy, aby dołączyć do jednego z największych warsztatów handlowych w Islandii. Firma jest oficjalnym dealerem dużych marek samochodów ciężarowych, autobusów i przyczep.

Ze względu na szeroką skalę usług oferowanych przez firmę prowadzą oni własną działalnośćw pełni wyposażony warsztat metalowy.

Metalowcy zazwyczaj pracują przy odbudowie konstrukcji ciężarówek, autobusów i przyczep. Ponadto firma często otrzymuje od zera specjalne prośby o dokonywanie zmian w maszynach i / lub maszynach budowlanych, takich jak naczepy.

Firma ma kilka mieszkań na terenie Reykjaviku, w których byli pracownicymogą wynająć pokoje, jeśli chcą. Dzięki temu firma może w większości przypadków zaoferować niższe ceny noclegów niż średnia cena rynkowa.

Godziny otwarcia firmy to 8 : 00-18 : 00 w dni powszednie. Ponieważ jednak warsztat jest bardzo zajęty, najczęściej są dostępne dodatkowe godziny wieczorami i w weekendy dla tych, którzy są zainteresowani pracą w większej ilości godzin, a przez to podniesieniem pensji.

Firma chce teraz zatrudnić wykwalifikowanych spawaczy z doświadczeniem i znajomością elementów mechanicznych. Istotne jest, aby ci spawacze spełniali następujące wymagania.

Wymagania.-Doświadczenie w spawaniu MIG / MAG / TIG-Doświadczony w cięciu płomieniowym-Zrozumienie elementów mechanicznych-Potrafi czytać i rozumieć rysunki / schematy-Dobre zdrowie fizyczne-Może pracować samodzielnie

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku