Samodzielny księgowy
Business Bridge Group Sp. z o.o.
Wrocław
3 d. temu
source : recrute

Opis działalności firmy

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Samodzielny księgowy Wrocław

Opis stanowiska

Obecnie poszukujemy dla naszego klienta firmy świadczącej kompleksowe usługi księgowe osoby do pracy, na stanowisku :

Miejsce pracy : Wrocław

Twoje zadania na tym stanowisku :

prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów oraz ksiąg handlowych,

przygotowywanie i składanie deklaracji podatkowych : CIT i VAT,

prowadzenie ewidencji środków trwałych oraz środków płatniczych,

bieżący kontakt z klientami i zapewnianie wsparcia doradczego,

sporządzanie sprawozdań i raportów dla instytucji zewnętrznych.

Wymagania

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli :

posiadasz wykształcenie wyższe kierunkowe,

masz min. 2 lata doświadczenia w prowadzeniu ksiąg handlowych jako samodzielny księgowy,

biegle poruszasz się w obszarze ustaw podatkowych (PIT, CIT, VAT), znasz ustawy o rachunkowości i rozporządzenia dot. PKPIR,

sprawnie poruszasz się w systemie ERP Enova,

znasz język angielski w stopniu komunikatywnym (atut mile widziany),

cechują Cię terminowość, komunikatywność i sumienność.

Pracodawca oferuje :

stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

atrakcyjne wynagrodzenie,

możliwość rozwoju w dynamicznym zespole specjalistów z obszaru finansów i rozliczeń,

niezbędne narzędzia pracy.