Poszukiwany wykładowca dla zawodu Technik Ortopeda
SKK
Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Policealna Szkoła SKK w Bydgoszczy poszukuje do współpracy osoby, która ma doświadczanie w zawodzie Technik Ortopeda do poprowadzenia zajęć w tym zakresie.

 • Wymagania : - wykształcenie kierunkowe - gotowość pracy w weekendy;- doświadczenie;- wysoka kultura osobista.Oferujemy : - pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie;
 • możliwość osobistego rozwoju zawodowego;- atrakcyjne warunki zatrudnienia.Osoby chętne zapraszamy do kontaktu.CV oraz dokumenty potwierdzające wykształcenie prosimy składać osobiście w sekretariacie szkoły ul.
 • Jagiellońska 4 lub przesłać na adres mailowy firmy.. Prosimy o zamieszczenie w CV poniższego oświadczenia : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.

  08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity : Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku