Operator Piły Primultini – Pracownik Tartaku
FAMEG
Radomsko, Łódzkie
4 d. temu
source : Lento.pl

Zadania : *obsługa panela sterowniczego w kabinie Piły Primultini *prace związane z przygotowaniem drewna do cięcia, *przecieranie drewna okrągłego *ustalanie na który boks mają spadać deski gorszej jakości *bieżąca kontrola jakości produkcji, decydowanie jaką grubość deski uciąć.

 • nadzór nad bieżącą pracą i parametrami urządzenia, *dbanie o jakość i efektywność produkcji, *utrzymywanie właściwego stanu technicznego maszyn i narzędzi.
 • Wymagania : *umiejętność sprawnej obsługi komputera *znajomość maszyn tartacznych będzie dodatkowym atutem, *mile widziana znajomość obróbki drewna i materiałów drewnopochodnych, *zaangażowanie, odpowiedzialność i motywacja do pracy, *mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

  Oferujemy : *pakiet szkoleń przygotowujących do pracy, *operator siedzi w klimatyzowanej, ogrzewanej kabinie na *wygodnym fotelu sterując piłę panelem dotykowym i joystickami, *atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji, *wysoka premia za wydajną pracę, *narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków, *ciekawą pracę z możliwością rozwoju zawodowego, *stabilne warunki zatrudnienia.

 • pakiet socjalny( premie świąteczne, karta sportowa, polisa grupowa) Prosimy o zawarcie klauzuli w swoim CV : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art.
 • 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) .

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku