Pielęgniarka/arz - Praca w Punkcie Szczepień
ALAB laboratoria Sp z o.o.
Legionowo, PL
2 d. temu
source : FACHPRACA

ALAB laboratoria to ogólnopolska sieć laboratoriów diagnostycznych. Istniejemy na rynku od kilkunastu lat i wykonujemy 45 mln badań rocznie .

Mamy ok. 400 Punktów Pobrań materiału diagnostycznego i 81 laboratoriów we wszystkich województwach w Polsce, a w naszej ofercie jest 3000 różnych badań .

W swojej pracy często korzystamy z doświadczeń niemieckiej grupy LIMBACH, naszego biznesowego partnera. Współpracujemy również z uniwersytetami i naukowcami z Europy i z całego świata, by zapewnić pacjentom i klientom najwyższą jakość usług.

Stawiamy na nowoczesność i technologię, dbając o to, by aparatura, na której pracują nasi diagności dorównywała ogólnoświatowym standardom i najnowszym trendom w medycynie laboratoryjnej.

Do Twoich obowiązków należeć będzie

  • obsługa Pacjentów w zakresie wykonywania szczepień,
  • współpraca z kurierami, laboratorium oraz pracownikami pozostałych działów firmy.
  • Aby efektywnie realizować zadania niezbędne są :

  • Prawo Wykonywania Zawodu,
  • doświadczenie w wykonywaniu szczepień,
  • umiejętność współpracy w Pacjentami, pozytywne podejście do ludzi.
  • W zamian za zaangażowanie i pracę oferujemy :

  • współpracę na podstawie umowy zlecenie - od poniedziałku do piątku w godzinach 12 : 00-18 : 00,
  • zniżki na nasze usługi zarówno dla Pracowników, jak i ich rodzin,
  • szkolenie wprowadzające z procedur obowiązujących w punktach pobrań,
  • swobodną atmosferę i pracę w zgranym zespole .
  • Zgłoś tę pracę