Pracownik mostowy
kontakt przez PUP
Kraków, małopolskie
2 d. temu

Warunki pracy i płacy

Miejsce pracy : Zobacz na mapie Kraków, powiat : m. Kraków, woj : małopolskie Zobacz na mapie Zakres obowiązków : Remonty obiektów mostowych.

Wymiar czasu pracy : 20h tygodniowo.

Praca na terenie całego kraju. Rodzaj umowy : Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług Praca tymczasowa oferowana przez agencję : NIE Wymiar etatu : nie dotyczy Zmianowość : nie dotyczy Liczba godzin pracy w tygodniu : 20 Liczba godzin pracy w miesiącu : nie dotyczy Data rozpoczęcia : 01.

04.2020 Data zakończenia pracy : 31.03.2023 Wynagrodzenie brutto : od 17 PLN 17zł / h brutto System wynagradzania : nie dotyczy Zawód : pomocniczy robotnik mostowy Typ propozycji : Zapewnienie wyżywienia : NIE Zapewnienie zakwaterowania : NIE Zatrudnienie od zaraz : NIE Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski : NIE Wymagania Wymagania konieczne Wykształcenie :

 • podstawowe
 • Znajomość języków : Zawód : Staż pracy w zawodzie : Umiejętności i uprawnienia : Staż pracy ogółem : Inne wymagania : Pozostałe wymagania Wykształcenie : Znajomość języków : Zawód : Staż pracy w zawodzie : Umiejętności i uprawnienia : Staż pracy ogółem : Inne wymagania :

 • Zbrojenia, szalowania.
 • Dane pracodawcy Krótki

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku