Pracownik produkcji
COM40 Comforty
Skalmierzyce/Ociąż , PL
1 d. temu

Skalmierzyce / Ociąż Pracownik produkcji

Termin składania aplikacji : 2020-08-31

COM40 zatrudni pracownika na stanowisko :

  • Pracownik produkcji
  • Oferujemy :

    Stabilne zatrudnienie w firmie z nowoczesnym parkiem maszynowym. Zatrudnienie w oparciu o pracę na pełen etat oraz terminowo wypłacane wynagrodzenie.

    Pracę w organizacji o partnerskiej kulturze organizacyjnej. A ponadto możliwość :

  • realnego rozwoju zawodowego
  • skorzystania z prywatnej opieki medycznej
  • dofinansowania do karty Multisport
  • skorzystania z oferty ubezpieczenia grupowego
  • uczestnictwa w programach dedykowanych naszym pracownikom powiązanych z nagrodami pieniężnymi (np. program poleceń pracowniczych, program sugestii pracowniczych)
  • skorzystania z autobusu firmowego (z lokalizacji Kalisz, Ostrów Wlkp., Pleszew, Grabów nad Prosną)
  • Twoje zadania :

  • przestrzeganie standardów produkcyjnych i jakościowych
  • utrzymanie ciągłości pracy na linii produkcyjnej
  • utrzymanie czystości i porządku w miejscu pracy
  • Oczekujemy :
  • precyzji
  • precyzji
  • dokładności
  • zaangażowania
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym
  • Zgłoś tę pracę