Kierowca samochodu ciężarowego
AIKA TRANSPORT ZUZANNA CIEŚLA
Wolsztyn, Garbarska 8, wolsztyński, wielkopolskie, Polska
6 d. temu
source : praca.gov.pl

Necessary requirements

Education :

 • wyższe (w tym licencjat)
 • Language proficiency :

  Profession :

  Work experience in profession :

  Skills and permissions :

  Work experience : Other requirements :

  Other requirements : Other requirements

  Education :

  Language proficiency :

  Profession :

  Work experience in profession :

  Skills and permissions :

  Work experience : Other requirements :

  Other requirements :

 • WYMAGANIA WARUNKUJĄCE DOPUSZCZENIE DO UDZIAŁU W NABORZE : 1. Posiadanie obywatelstwa polskiego.2. Pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystania w pełni z praw publicznych.
 • 3. Niekaralność za przestępstwa popełnione umyślnie : w szczególności za przestępstwa przeciwko obrotowi gospodarczemu, działalności instytucji państwowych oraz samorządowi terytorialnemu, wiarygodności dokumentów lub za przestępstwo karno-skarbowe.

  4. Nieposzlakowana opinia.5. Stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na stanowisku pracownik socjalny.6. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacyjnych.

  WYMAGANIA NIEZBĘDNE : 1. Wykształcenie niezbędne do wykonywania zawodu pracownika socjalnego zgodne z art. 116, ust.1 ustawy z dnia 12 marca 2004 r.

 • o pomocy społecznej (t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 1507.), tj. spełnienie co najmniej jednego z poniższych warunków : 1) posiadanie dyplomu ukończenia kolegium pracowników służb społecznych;
 • 2) ukończenie studiów wyższych na kierunku praca socjalna;3) do dnia 31 grudnia 2013 r. ukończenie studiów wyższych o specjalności przygotowującej do zawodu pracownika socjalnego na jednym z kierunków : pedagogika, pedagogika specjalna, politologia, polityka społeczna, psychologia, socjologia, nauki o rodzinie.

  4) ukończenie studiów podyplomowych z zakresu metodyki i metodologii pracy socjalnej w uczelni realizującej studia na kierunku praca socjalna lub w zakresie pracy socjalnej, po uprzednim ukończeniu studiów na jednym z kierunków, o których mowa w pkt 3.

  2. Umiejętność zastosowania i interpretacji przepisów prawa z zakresu ustaw : - o pomocy społecznej,- kodeksu postępowania administracyjnego,- o ochronie zdrowia psychicznego,- o przeciwdziałaniu przemocy,- innych ustaw i rozporządzeń związanych z realizacją zadań pomocy społecznej.

  WYMAGANIA DODATKOWE : 1. Umiejętność obsługi komputera na poziomie dobrym.2. Umiejętność pracy w zespole.3. Umiejętność skutecznej komunikacji, kreatywność.

  4.Umiejętność planowania i sprawnej organizacji pracy własnej.5. Preferowane prawo jazdy kat. B.6. Samodzielność, sumienność, obowiązkowość.

  Miejsce wykonywania pracy : praca na terenie Gminy Osiek.

  Number of places pracy : 1

  including for people with disabilities : 0

  Addressed only for people registered in an employment agency : NO

  Addressed for people with disabilities (funding from PFRON) : NO

  The possibility of implementation by another PUP : NO

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku