Kierownik Ds. Rozruchu (Branża Energetyczna)
Budimex
PL
3 d. temu
source : EMPREGO

Opis stanowiska : Miejsce pracy : Wilno, Litwa Do Twoich zadań należeć będzie : - opracowanie procedury rozruchu części energetycznej bloku w koordynacji z partnerem Konsorcjalnym, w tym dokumentacji i instrukcji administracyjno-

technicznych,- opracowanie, wdrożenie i bieżąca kontrola harmonogramu wszystkich faz rozruchu,- koordynacja i zapewnienie doradztwa technicznego dla wszystkich faz rozruchu,-

zarządzanie zespołem ds. rozruchu (pracownicy spółki i podwykonawcy),- odpowiedzialność za nadzór nad podwykonawcami / dostawcami,-

nadzór i koordynacja procesu do momentu przekazania bloku do eksploatacji,- nadzór nad kompletacją dokumentacji generowanej w trakcie testów,-

kontrola oraz wprowadzanie listy i poleceń zmian generowanych w trakcie fazy rozruchu,- zatwierdzenie wyników prób - przed ostatecznymi testami i zatwierdzeniem.

Wymagania : Od kandydatów oczekujemy : - udokumentowanego doświadczenia w zakresie koordynacji i zarządzania fazą rozruchu na stanowisku Kierownika ds.

rozruchu w elektrowniach systemowych, opalanych węglem lub stanowisku analogicznym,- wykształcenia wyższego, inżynierskiego-

technicznego,- bardzo dobrej znajomości języka polskiego w mowie i piśmie,- bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie,-

umiejętności współpracy w zespole międzynarodowym,- organizacji pracy własnej oraz firmy rozruchowej,- samodzielności i decyzyjności,-

bardzo dobrej znajomości MS Office. Oferujemy : Kandydatom spełniającym nasze oczekiwania oferujemy : - możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwój w strukturze naszej organizacji,-

opiekę medyczną w prywatnych placówkach medycznych oraz bogaty pakiet socjalny (ubezpieczenie na życie, karnet na zajęcia rekreacyjno-

sportowe),- pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole.

Step 2
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych