Inżynier Baz Danych
nazwa.pl
Kraków, Małopolskie
38 min. temu
source : Lento.pl

Znasz SQL, masz doświadczenie w pracy z PostgreSQL i dobrze czujesz się w pracy z relacyjnymi bazami danych? Jesteś samodzielny / a, kreatywny / a i zawsze szukasz najlepszych rozwiązań?

Dołącz do naszego zespołu i daj sobie szansę na rozwój! ;) JAKO LIDER TECHNOLOGICZNY OFERUJEMY : pracę w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku możliwości rozwoju w największej Firmie w branży rejestracji domen i usług hostingowych udział w budowaniu wartości Firmy profesjonalny proces wdrożenia stałe podnoszenie kompetencji poprzez rozwinięty system szkoleń elastyczną formę i godziny współpracy pakiet benefitów pracowniczych PROFIL KANDYDATA : dobra znajomość SQL doświadczenia z system bazodanowym PostgreSQL wiedza z zakresu zagadnień dotyczących relacyjnego modelu danych umiejętność modelowania danych w ramach RDBMS zdolność analitycznego myślenia znajomość co najmniej jednego języka skryptowego (np.

PHP, Python) znajomość systemu Linux ze szczególnym uwzględnieniem narzędzi do przetwarzania tekstu Dodatkowym atutem będzie : znajomość GIT, SVN oraz doświadczenia z system bazodanowym MySQL ZAKRES ZADAŃ I ODPOWIEDZIALNOŚCI : modelowanie struktur danych tworzenia i optymalizacji zapytań SQL oraz procedur składowanych projektowanie i tworzenie procesów ETL wsparcie techniczne zespołów programistycznych i pomoc przy optymalizacji zapytań zarządzanie systemem bazodanowym PostgreSQL, MySQL przygotowywanie raportów bazodanowych (ad-

hoc, okresowych) optymalizacja, diagnostyka i rozwiązywanie problemów dbanie o jakość kodu / rozwiązań przygotowanie dokumentacji technicznej współpraca z zespołem

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku