PRACA W NIEMCZECH
Grunberger
Zielona Góra, Lubuskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Posiadamy oferty pracy na terenie całych Niemiec w zawodach tj. : - elektryk, - hydraulik, - malarz, - glazurnik, - ślusarz, - spawacz, - stolarz, - monter drzwi i okien, - komisjoner (pracownik produkcji) A także prace dla pomocników w zawodzie elektryka, hydraulika i malarza, która daje możliwość zdobycia doświadczenie w danym zawodzie.

Wymagania : - uprawnienia / ukończenie szkoły w zawodzie / doświadczenie, - znajomość języka w stopniu podstawowym-komunikatywnym, - prawo jazdy i auto.

Oferujemy : - niemiecką umowę o pracę, - opłacane składki emerytalne oraz ubezpieczenie, - atrakcyjne wynagrodzenia, - pomoc zarówno przy podejmowaniu pracy jak i w trakcie pracy.

Wiecej informacji udzielę telefonicznie pod nr tel. (68) 321 27 00. CV prosze przesyłać na adres ola(małpa)grunberger.pl lub przez portal Lento.pl

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku