Ustawiacz maszyn do gięcia (CNC)
Adecco Poland Sp. z o.o.
Bielsko-Biała, PL
2 d. temu
source : FACHPRACA

Szukasz pracy od zaraz lub zastanawiasz się nad zmianą obecnej?

Świetnie! Właśnie dla naszego Klienta p oszukujemy 6 kandydatów na stanowisko :

Zakres obowiązków :

  • Ustawianie maszyn do gięcia,
  • Korygowanie programów CNC.
  • Wymagania :

  • Doświadczenia w pracy z maszynami CNC (obrabiarki, giętarki itp.),
  • Znajomości zasad działania programów CNC,
  • Umiejętności technicznego myślenia,
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie równoważnym (12-godzinnym).
  • Oferujemy :

  • wynagrodzenie od 4 000 brutto,
  • zatrudnienie bezpośrednio przez Klienta,
  • oszczędność na kosztach dojazdu - pracujesz tylko 14 dni, a zarabiasz jak za cały miesiąc,
  • profesjonalną, miłą i rzetelną obsługę,
  • przyjazną atmosferę,
  • możliwość rozwoju w międzynarodowej organizacji,
  • stabilną i odpowiedzialną pracę.
  • Ponadto :

  • nie pobieramy opłat od kandydatów za udział w rekrutacji.
  • Jeśli jesteś zainteresowany ofertą zadzwoń : 723 193 136

    Możesz wysłać również SMS o treści : "PRACA" -oddzwonimy.

    Wyślij bezpośrednio CV za pomocą funkcji "Aplikuj".

    Zapraszamy!

    TWOI ZNAJOMI RÓWNIEŻ POSZUKUJĄ PRACY?

    POLEĆ IM NASZĄ OFERTĘ!

    DZIĘKUJEMY! : )